Minőségirányítási vezető álláslehetőség

Az AVE Ásványvíz Gyártó és Forgalmazó Kft. minőségirányítási vezetői pozíciót hirdet.

Feladatok:

* IFS Minőségirányítási rendszer fejlesztése, hatékony működtetése

* HACCP csoportvezetői feladatok ellátása

* Külső/belső auditok elvégzése, elemzése

* A tevékenységgel összefüggő adminisztráció elvégzése

* A minőségügyi, munka, környezet, tűzvédelmi szabályok betartása

Elvárások:

* Minőségirányítási felsőfokú végzettség

* Önálló munkavégzés

* Jó kommunikációs készség

* MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

* angol nyelvtudás

* SAP rendszer ismerete

* IFS minőségbiztosítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

* Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég

* Lehetőség a stratégiai elképzelések megvalósítására

Jelentkezni fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével az ave@fortunato.hu e-mail címen lehet. A meghirdetett pozícióval kapcsolatban felmerült kérdésekkel kapcsolatban hívható telefonszám: +36 30 943 9645.