23. DragRacing Kupa

A DEAC motorsportszakosztály idén is sikert aratott.

A Kiskunlacházán 2021.04.11-én megrendezett 23. DragRacing kupán három versenyző vett részt. A DEAC színeiben indult csapat új versenyautóval vágott neki a pálya meghódításának, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) által hirdetett Országos Szlalom Bajnokságon, S1 kategóriában. A három versenyző közül – Kovács Fanni, Juhász Roland és Teski Ferenc- Juhász Roland állhatott a dobogó második fokán. Teski Ferenc első versenyén vett részt, ügyesen teljesítve a 6. helyen végzett. Kovács Fanni két kategóriában is versenyzett, S1-ben egyedüli női versenyzőként az 5. helyen végzett, Lady kategóriában pedig a 7. helyet szerezte meg. A versenyen résztvevő további csapattagok: Ács Patrik, Burkovics János, Csajkos Norbert, Mulik Dominik, Oravecz Máté, Pethő Zsombor, Szántó Attila.

A csapatot az AVE Ásványvíz Kft. támogatta. Ezúton is gratulálunk az elért helyezésekhez és további sikeres versenyzést kívánunk!