Logisztikai ügyintéző állás

Az AVE Ásványvíz Gyártó és Forgalmazó Kft. debreceni székhelyű irodájába

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

munkakört hirdet

Cégünk elkötelezett a minőségi ásványvizek gyártása iránt, így a jelenleg működő, ill. az újonnan épülő irodánkba keressük azt a kiválóságra törekvő új csapattagot, aki velünk együtt tapasztalja meg a növekedéssel járó kihívásokat.

Főbb feladatok:

  • Kimenő számlázás
  • Vevői kapcsolattartás számlázási kérdésekkel kapcsolatban
  • Számlázási árak kezelése
  • Szállítási szerződések kezelése
  • Vevői rendelések felvétele, rögzítése, vevői kapcsolattartás
  • Napi kiszállítás és egyéb fuvarfeladatok megoldása
  • Készletvezetési adminisztráció
  • Gyártási terv összeállításában való részvétel
  • Raklap-és göngyölegkezelés, ezek számlázása, egyenlegek elszámolása partnerekkel
  • EKÁER ügyintézés
  • Fuvardíjak, fuvarszerződések, bejövő fuvarszámlák ellenőrzése, szállítási költségek SAP adminisztrációja, egyeztetése, riportálása
  • Havi vagy más időszakra vonatkozó forgalmi kimutatások elkészítése, forgalomjelentés partnereknek
  • Gyártási kimutatások készítése
  • Egyéb értékesítési kimutatások készítése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • jó problémamegoldó készség, precizitás, kiemelkedő kommunikációs és koordinációs képesség
  • MS Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • azonnali munkakezdés

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • SAP Business One vállalatirányítási rendszer ismerete
  • logisztikai területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • szakmai kihívás és fejlődési lehetőség,
  • közös gondolkodás,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • barátságos, jó hangulatú, együttműködő és támogató munkakörnyezet

Jelentkezés: az önéletrajzokat bérigény megjelölésével az iroda@aveasvanyviz.hu címre kérjük elküldeni.

Ami még fontos: az önéletrajzok beérkezési határideje 2020.08.03. hétfő, betanulási időszak kezdete 2020.08.10 hétfő.