Villanyszerelő állás

Az AVE Ásványvíz Gyártó és Forgalmazó Kft. debreceni székhelyű üzemébe

 ELEKTROMOS KARBANTARTÓ / VILLANYSZERELŐ

munkakört hirdet

Cégünk elkötelezett a minőségi ásványvizek gyártása iránt, így a jelenleg működő, ill. az újonnan épülő üzemünkbe keressük azt a kiválóságra törekvő új csapattagot, aki velünk együtt fejleszti a termelést, tapasztalja meg a növekedéssel járó kihívásokat.

Főbb feladatok:

  • a termelőüzemben lévő gyártóberendezések és egyéb villamos berendezések műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése, villamos karbantartása, javítása, az üzemvitel biztosítása,
  • a tervezett megelőző karbantartások végrehajtása,
  • részvétel új gyártóberendezések beüzemelésében és karbantartásában.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • jó problémamegoldó készség, precizitás,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • több éves termelőüzemi szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • PLC ismeret, vezérléstechnikai alapismeret,
  • technikusi végzettség,
  • alapszintű angol nyelvtudás,
  • számítógépes alapismeret,

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • szakmai kihívás és fejlődési lehetőség,
  • közös gondolkodás,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • részese lenni a fejlesztésnek és a minőségi termékelőállításnak,
  • barátságos, jó hangulatú, együttműködő és támogató munkakörnyezet.

Jelentkezés: az önéletrajzokat bérigény megjelölésével a baloghtibor@aveasvanyviz.hu  címre kérjük elküldeni.

Ami még fontos: hiszünk abban, hogy a munkát és a magánéletet össze lehet egyeztetni, hisszük azt, hogy a munkahelyi sikerek sikeresebbé tesznek bennünket magánemberként és fordítva is.