Gépszerelő/géplakatos állás

Az AVE Ásványvíz Gyártó és Forgalmazó Kft. debreceni székhelyű üzemébe

 GÉPSZERELŐ / GÉPLAKATOS

munkakört hirdet

Cégünk elkötelezett a minőségi ásványvizek gyártása iránt, így a jelenleg működő, ill. az újonnan épülő üzemünkbe keressük azt a kiválóságra törekvő új csapattagot, aki velünk együtt fejleszti a termelést, tapasztalja meg a növekedéssel járó kihívásokat.

Főbb feladatok:

  • a termelőüzemben lévő gyártóberendezések és egyéb berendezések műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése, az üzemvitel biztosítása,
  • a gépek-berendezések karbantartása, javítása, a tervezett megelőző karbantartások végrehajtása,
  • részvétel új gyártóberendezések beüzemelésében és karbantartásában.

Elvárások:

  • megfelelő szakirányú végzettség,
  • gépkarbantartásban szerzett több éves termelőüzemi szakmai tapasztalat,
  • jó problémamegoldó készség, precizitás,
  • több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • PLC vezérelt gépek üzemeltetésében és gépbeállításban való jártasság,
  • pneumatikai és hidraulikai ismeret,
  • technikusi végzettség,
  • számítógépes alapismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • szakmai kihívás és fejlődési lehetőség,
  • közös gondolkodás,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • részese lenni a fejlesztésnek és a minőségi termékelőállításnak,
  • barátságos, jó hangulatú, együttműködő és támogató munkakörnyezet.

Jelentkezés: az önéletrajzokat bérigény megjelölésével a baloghtibor@aveasvanyviz.hu  címre kérjük elküldeni.

Ami még fontos: hiszünk abban, hogy a munkát és a magánéletet össze lehet egyeztetni, hisszük azt, hogy a munkahelyi sikerek sikeresebbé tesznek bennünket magánemberként és fordítva is.